€ 8,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz dla pakowacza ciastek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 19:47

Atrakcyjne zatrudnienie w Stuttgarcie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Niemcy praca od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Liczba stanowisk do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do pakowania
  • sprawdzanie jakości wyrobów
  • praca manualna, polegająca na ręcznym wkładaniu ciastek do maszyny pakującej

Wymagania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • szybkie tempo pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • duża samodzielność, odpowiedzialność
  • sumienne wykonywanie zadań

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające oraz z tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy
  • umowa o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • nieodpłatne zamieszkanie zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę na miejscu
  • międzynarodowe środowisko pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres kontaktowy:
neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Pakowanie ciastek, Stuttgart

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-pakowanie-ciastek/

ID ogłoszenia: 2275694ea2393661

6 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz dla pakowacza ciastek Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Proszę o kontakt na mail gaga51@interia.eu lub tel 575 869 039

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana waszą ofertą pracy przy pakowaniu ciasteczek ,jestem osobą uczciwą I pracowitą bardzo proszę o kontakt mój numer telefonu +39 327 8531 448 mój email michalska.pola@gmail.com pozdrawiam

  3. jestem zainteresowany ofertą, proszę o kkontakt p.skomorowski9@gmail.com
    lub tel. +48 575 869 039

  4. Jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt gruby77@vp.pl lub tel 609469558

  5. jadwiga501 na 26 stycznia 2016 @ 14:25

    Witam.
    Jestem zainteresowana oferta pracy od zaraz proszę o katakt na adres e-mail dariusz.strozynski@onet.eu lub na numer tel +48 531287452 pozdrawiam.