€ 10,20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji dań gotowych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 02:14

Od zaraz zatrudnimy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 10,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • prace wspierające przygotowywanie dań kuchni włoskiej, takich jak: makarony, lasagne, pizze, calzone
  • pracownik będzie dostarczał składniki, przygotowywał je do procesów produkcyjnych, kontrolował jakość i wykonywał inne prace zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub wykształcenie gastronomiczne
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc kierownika polskiego pochodzenia
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • płatne 150 euro miesięcznie zakwaterowanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: podukcja-dan-gotowych-6/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 90557658f7ae1579

9 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji dań gotowych Berlin”

  1. Witam mam do pracy chętne 3 osoby od zaraz, proszę o kontakt 724-728-002 🙂 Pozdrawiam 🙂

  2. Paweł Smoleń na 22 czerwca 2016 @ 01:01

    Jestem zainteresowany państwa ofertą. Proszę o kontkat psmolen@spoko.pl 695-415-498

  3. Michal0007 na 24 czerwca 2016 @ 15:28

    Jestem zainteresowany pracą wyjazd mozliwy choćby od zaraz na stałe. Lat 30 bez nałogów pracowity 732333546

  4. Honorata221 na 25 czerwca 2016 @ 20:34

    Jestem zainteresowana państwa ofertą . Prosze o kontakt honorata1krawczyk@interia.pl , 669304570

  5. Witam jestem bardzo zaiteresowany Panstwa oferta pracy nuymer kontaktowy +48 73 33 95 049

  6. Bartosz Karczmarczyk na 27 czerwca 2016 @ 13:07

    Witam jestem bardzo zainteresowany na emaila wysłałem CV. nr kontaktowy +48 883 633 149 pozdrawiam

  7. Szymon Lorenc na 29 czerwca 2016 @ 22:33

    Witam jestem zainteresowany Panstwa praca aktualnie jestem w Berlinie wiec moge zaczac prace od zaraz . Numer kontaktowy +49 151 669 288 23

  8. mondi125 na 1 lipca 2016 @ 15:42

    witam jestem zainteresowana praca u was potrafie pracowac w grupie ,jestem bez nałogów ,dyspozycyjna moge podjac prace od zaraz tel 605525545

  9. Kamil1991 na 27 lipca 2016 @ 19:26

    Witam jestesmy bardzo zainteresowani panstwa oferta Prosze o kontak pod nr tel. 798551171