€ 2,000

Dam pracę w Niemczech 2020 bez języka od zaraz pracownik usług komunalnych w Neustadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neustadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 04:09
  • Wygasa: 18 dni, 22 godzin

Dla pracowników fizycznych również bez znajomości języka dostępna od zaraz praca w Niemczech 2020 przy odbiorze odpadów komunalnych w Neustadt. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Skontaktuj się z nami i wyjedź!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik usług komunalnych
Neustadt
1/PUK

Obowiązki

· praca przy załadunku odpadów komunalnych
· praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
· znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania

· sprawność fizyczna i manualna
· podstawowa znajomość z zakresu mechaniki i obsługi technicznej pojazdu
· zaangażowanie
· sumienność

Oferujemy

· umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
· transport
· zakwaterowanie
· zaliczki wypłacane co tydzień
· możliwość długofalowej współpracy

Aplikacja przez formularz na stronie: http://ets-praca.pl/pracownik-smieciarki/

źródło: http://ets-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 3655f1ce6a25ffc0

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech 2020 bez języka od zaraz pracownik usług komunalnych w Neustadt”

  1. Mariuszs31 na 28 lipca 2020 @ 13:54

    Jestem zainteresowany ofertą, dyspozycyjny od zaraz na bardzo długi okres współpracy.

  2. maniekvb na 30 lipca 2020 @ 17:35

    proszę o kontakt na maniekmuranow@gmail.com tel 509359366

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.