€ 2200-2800

Dam pracę w Niemczech bez języka operator wózka widłowego na magazynie k. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 01:20

Aktualne ogłoszenie bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na stanowisku operatora wózka widłowego w okolicach Berlina (Baruth).

Operator wózka widłowego frontowego (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: okolice Berlina (Baruth)

Obowiązki:
• przygotowywanie i kompletowanie zamówień (praca na wózku widłowym frontowym i elektrycznym)
• przygotowywanie towaru do wysyłki (towar: laminat podłogowy)
• załadunek i rozładunek dostaw
• dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
• doświadczenia w pracy na wózku widłowym frontowym
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
• gotowości do podjęcia stałej pracy w systemie 3 i 4-zmianowym w okolicach Berlina (miasto Baruth)
• własne auto
• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• szkolenie na stanowisko pracy
• opłacone składki w Niemczech na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
• stawkę godzinową 11,00 € brutto/h
• możliwość wypracowywania nadgodzin
• możliwość pobierania zaliczek
• dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
• dodatek świąteczny i wakacyjny
• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (w j. polskim lub niemieckim) z dopiskiem „Operator- Baruth” na adres mailowy:

hr-poland@gmx.de

ID ogłoszenia: 2205f20212b4d0d7