€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka pomoc kuchenna od zaraz w restauracji Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2017 01:26

Restauracja z siedzibą w Bonn zatrudni chętnych do pracy w Niemczech w charakterze pomocy kuchennej. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna w restauracji
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Bonn, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na kuchni w restauracji hotelowej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy oraz czasem pomoc na sali w utrzymaniu czystości
  • zmywanie naczyń oraz wstawianie zmywarki
  • przygotowywanie składników oraz wykonywanie innych nieskomplikowanych dań na zlecenie kucharza
  • pomoc w wystawianiu dań na podgrzewaczach na salę

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na nadgodziny
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęci i wysoka motywacja
  • samodzielność, rzetelność, pracowitość
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bezpłatne wyżywienie
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w pokoju hotelowym z własną łazienką
  • wdrożenie w zadania
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna03/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 55958b7187031688