€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka pomocnik sortowanie odpadów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 01:16

Pilnie poszukujemy osób do podjęcia zatrudnienia w Hamburgu jako pomocnik przy sortowaniu odpadów. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: pomocnik-pracownik przy recyklingu
Miejscowość: Hamburg, Niemcy
Liczba miejsc wolnych: 2
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie sortowaniem oraz czyszczeniem surowców – drewna, papieru, szkła, metalu, staruch opon samochodowych a także elementów ze stacji transformatorowych
  • wspieranie innych zadań

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość podstawowa języka niemieckiego
  • wysoka sprawność i duża siła fizyczna
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy, podpisanej z niemiecką firmą
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz opłacanie składek emerytalnych
  • dwuzmianowy system pracy
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV i aktualnego zdjęcia na adres:

  • rekrutacja@danddpersonal.pl z dopiskiem w nagłówku: „Pomocnik przy recyklingu”

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-przy-recyklingu-id649007.html

ID ogłoszenia: 3515954270a1a525