€ 9,00 €/h

Dam pracę w Niemczech bez języka – pracownik inwentaryzacji, Korntal 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Korntal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 04.09.17 - 31.01.18
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2017 04:46

Firma z Korntal poszukuje pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów w marketach spożywczych i budowlanych.

Obowiązki:
- liczenie towarów w marketach spożywczych i bodowlanych,
- obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania:

- dokładność i skrupulatność
- umiejetność pracy zespołowej
- dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (nie jest to wymóg)

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony
- stawka podstawowa 9,00 €/Brutto
- zakwaterowanie płatne 210 €
- płatne dojazdy do pracy i diety
- dodatki za pracę w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane proszę o zgłosznie za pośrednictwem naszej strony internetowej
www.zimmermann-inventuren.de

Pod zakładką „JOBS” znajdują się formularze w kilku językach, m.in. po polsku, które należy wypełnić, dołączając w odpowiednich miejscach wymagane załączniki (CV, zdjęcie legitymacyjne, ostatnie świadectwo szkolne).

ID ogłoszenia: 110597859e21d920

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Aleksandra Siemieniec

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Aleksandra Siemieniec »