€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji rowerów od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:51

Fabryka rowerów miejskich z Dortmundu ma wakat na stanowisko pracownika produkcji. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz przy montażu części oraz rowerów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na ręcznym lub maszynowym skręcaniu/składaniu/łączeniu elementów
  • zadania wykonywane będą na jednym z etapów produkcyjnych
  • na ostatnim etapie montażu konieczne będzie przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak problemów z pracą na zmiany
  • zdolności manualne
  • ostrożność, dokładność
  • atutem będzie wykształcenie o profilu mechanika lub doświadczenie techniczne

Zapewniamy:

  • umowę na okres próbny, dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Dortmundzie
  • system motywacyjny
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę od zaraz
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie, miesięczny koszt to ok. 200-250 euro

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z dokumentami aplikacyjnymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca produkcji przy montażu rowerów, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dortmund-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-montaz-rowerow/

ID ogłoszenia: 134577d1d7be15f5

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji rowerów od zaraz Dortmund”

  1. Witam jestem zainteresowany tel.575242944 cv już wysłane pozdrawiam Arek

  2. Witam Serdecznie jestem zainteresowany panską ofertą

  3. ANTEK2000 na 15 lipca 2016 @ 15:14

    Jestem ,zainteresowany ofertą ,pozdrawiam:)mój nr.504-229-126

  4. wiesiek62 na 16 lipca 2016 @ 22:06

    Witam jestem zainteresowany propozycją pracy z wykształcenia i z zawodu jestem mechanikiem szukam pracy od 1 sierpnia przesyłam swoje cv