€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonndorf im Schwarzwald
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2019 04:26

Zakład mięsny z Bonndorf im Schwarzwald zatrudni pakowaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin i mięs

Miasto: Bonndorf im Schwarzwald

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca w zakładzie mięsnym przy produkcji i pakowaniu wędlin
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pracę przy taśmie produkcyjnej polegającą na kontroli jakości i wkładaniu gotowego produktu do kartonów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia za granicą

Zapewniamy:

  • darmowy pakiet odzieży roboczej
  • rocznie do 30 dni płatnego urlopu
  • płace pozataryfowe
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • tanie zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – odległość od pracy to około 0,9 km
  • możliwość przejścia na zatrudnienie poprzez zakład
  • wsparcie koordynatora
  • dodatki na święta i urlop

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o aplikowanie za pośrednictwem poniższej strony:

www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/formularz-rekrutacyjny/

źródło: www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/pomocnik-produkcyjny-mkr-ref-nr808165/

ID ogłoszenia: 5375d5487ec69ddb

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Bonndorf im Schwarzwald”

  1. Mareczek88 na 18 sierpnia 2019 @ 16:58

    witam jestem gotowy wraz z bratem od zaraz od już do tej pracy zrobiłem wolne sobie wolne 3 tyg po ciężkiej budowlance z berlina i teraz chce co innego proszę w miarę o szybki kontakt bo mam na oku jeszcze 3 oferty pozdrawiam mój e-mail atom88-88@wp.pl