€ 10-15 euro/h + dieta

Dam pracę w Niemczech bez języka przy remontach i wykończeniach od zaraz na budowie Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 02:56

Poszukujemy budowlańców od zaraz do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Wiesbaden dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miasto: Wiesbaden, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: stawka godzinowa w przedziale ok. 10-15 euro na godzinę w zależności od posiadanego doświadczenia oraz kompetencji, pracownik otrzymuje również diety w wysokości 20 euro za każdy dzień pracy

Opis stanowiska pracy:

  • usuwanie starych płytek, demontaż armatury, zrywanie tapet
  • przygotowywanie wylewek, wyrównywanie ścian, gipsowanie, szpachlowanie
  • malowanie ścian, tapetowanie
  • zadania wykonywane będą wewnątrz jak i na zewnątrz

Oczekiwania:

  • niezawodność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • wysoka efektywność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • kwaterę
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wszelkie narzędzia do pracy oraz niezbędne materiały budowlane
  • pierwszą umowę na 4 miesiące
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:
Osoby chcące wziąć udział w aplikacji prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: pracownik-ogolnobudowlany/06/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-remonty-i-wykonczenia-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 283575f45b6c3885

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy remontach i wykończeniach od zaraz na budowie Wiesbaden”

  1. Andrzejbudowlanka na 17 czerwca 2016 @ 20:45

    Witam serdecznie. Jest nas dwóch, mamy po 40 lat. Posiadamy doświadczenie ogólnobudowlane:
    - układanie glazury, terakoty i paneli
    - zabudowa płyt GK
    - malowanie, gładzie
    - docieplanie budynków (elewacje)
    Posiadamy prawo jazdy i auto ( busa WV T5)
    Możemy podjąć prace od zaraz.
    Mój numer kontaktowy: 662711669