€ 12-15/h

Dam pracę w Niemczech bez języka przy rozbiórkach na budowie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 stycznia 2020 02:53

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu od zaraz dla doświadczonych budowlańców także bez znajomości języka. Niemcy praca w budownictwie przy rozbiórkach i wyburzeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12 do 15 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie fizycznej pracy w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za skuwanie płytek, demontaż armatury, wyburzanie ścian, wynoszenie gruzu, sortowanie odpadów obsługiwanie maszyn budowlanych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • posiadanie niemieckiej gewerby
  • dobra kondycja fizyczna
  • elastyczność
  • pełne zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie przez cały rok
  • miesięcznie około 180 do 200 godzin pracy
  • wdrożenie w obowiązki i nadzór koordynatora

Zakwaterowanie nie jest zapewnione na miejscu.

Aplikacja:
Zgłaszać się można poprzez Whatsapp.

Kontakt telefoniczny dostępny pod numerem: 017664399326

Dzwonić można w godzinach od 6 do 18.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-2020-na-budowie-bez-jezyka-przy-rozbiorkach-hamburg/

ID ogłoszenia: 6585e1f7353d14fd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.