€ 9/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu śmieci Berlin od zaraz styczeń 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:15

Sortownia odpadów z Berlina poszukuje pracowników fizycznych bez języka do pracy w Niemczech przy sortowaniu śmieci na taśmie. Zatrudnienie od stycznia 2015 na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: sortowacz – pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 9 euro brutto/h
Liczba miejsc: 3

Zadania:

Wymagająca fizycznie praca przy taśmie polegająca na sortowaniu odpadów pod względem materiału, z jakich został wykonany (metal, plastik, papier). Do zadań należeć może również obsługa rozdrabniarki (po przeszkoleniu).

Wymagania:
- wysoka sprawność fizyczna, wytrzymałość
- gotowość do zatrudnienia w warunkach sortowni odpadów (nieprzyjemny zapach)
- doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane
- dyspozycyjność od stycznia 2015 na około 3 miesiące lub dłużej
- preferowane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
- zatrudnienie z niemiecką agencją pracy
- atrakcyjne warunki płacowe plus dodatki
- możliwość wyrobienia nadgodzin
- zakwaterowanie w mieszkaniach o wysokim standardzie (koszt 200 euro miesięcznie)
- wsparcie przy wszystkich formalnościach niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech
- opieka koordynatora

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/005/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2835484e1791187e

22 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu śmieci Berlin od zaraz styczeń 2015”

  1. krzantomasz10 na 9 grudnia 2014 @ 10:12

    Jestem zainteresowany praca . Proszę o kontakt na e-mail krzantomasz10@gmail.com lubnumer . Mogę dojechać własnym autem .

  2. marcin555 na 9 grudnia 2014 @ 20:47

    Witam, jestem zainteresowany ww, praca. prosze o kontakt, nr tel. 0048 501538939

  3. Jestem zainteresowany ta praca mam własny samochod.Moj numer kontaktowy 607693420.

  4. Slawek_Bejenka na 10 grudnia 2014 @ 15:51

    Jestem zainteresowany. nr tel. 696011902

  5. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt 790470171.

  6. furtka1980 na 14 grudnia 2014 @ 20:02

    jestem zainteresowany 726044247

  7. bartlomiej_zagorski na 15 grudnia 2014 @ 12:24

    Jestem gotów podjąć pracę na tym stanowisku proszę o kontakt e-mail bądź telefoniczny.
    Dziękuję z góry.
    Bartek

    zagorski_bartlomiej@o2.pl
    739055900

  8. witam jestem silny i zainteresowany .Proszę o kontakt 782637519

  9. pierog1964 na 17 grudnia 2014 @ 10:14

    Jesteśmy dwie kobiety chcemy wyjechać do pracy do Berlina jak najszybciej jesteśmy na 100% sprawne fizycznie nie znamy języka nr tel505537062.Dziękuje.

  10. jestem zainteresowany praca na sortowaniu pracowalem w uk na podobnym stanowisku jako picker na plisort mam wlasny transport prosze o kontakt maniek258@o2.pl bo nie mozna jakos na wasz adres wyslac swojego cv pozdrawiam

  11. Witam jestem zainteresowany praca znam dobrze jezyk niemiecki pracowałem w Niemczech 14 lat.Moge pracować ciężko .mail.izabela41@buziaczek.pl tel.504 635 887 .502 420 867 dziekuje Dominik

  12. zainteresowany ofertą 885-237-372

  13. Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 785 624 898

  14. jestem zainteresowany.tel.+48 607636466

  15. zbyszko1411@wp.pl na 11 stycznia 2015 @ 19:10

    jestem bardzo zainteresowany tą ofertą tel+48691590960

  16. robson10073 na 11 stycznia 2015 @ 20:02

    jestem zainteresowany ww ofertą ,mam doświadczenie w segregacji śmieci ,pracowałem przy na taśmie.proszę o kontakt nr +48 534-861-992.posiadam własny samochód.

  17. witam jestem zainteresowany ww ofertą, pracowałem przy sortowaniu odpadów w Irlandi w dublinie na tasmie , proszę o kontakt nr +48 517 331 350

  18. Marcin.Szewczyk na 16 stycznia 2015 @ 09:20

    Witam jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy, posiadam doświadczenie na sortowni odpadów ( szkło , plastik , makulatura , zmieszane ) posiadam również uprawnienia na wózki widłowe , oraz wszystkie niezbędne szczepienia związane z tą pracą.
    Jestem osobą bezkonfliktową i bez nałogów , posiadam podstawowy j. niemiecki ( 1A ) , podstawowy j. angielki .
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą proszę o kontakt e-mail kruk-1978-1978@o2.pl.
    Z poważaniem Marcin

  19. witam jestem zainteresowany tom pracom tel+48 513352615

  20. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy morzemy od zaraz wyjechać do pracy z gury dziękujemy proszę o kontakt pod nr tel 693115016.

  21. Telefon533653895 na 9 lutego 2015 @ 15:25

    Jestem chetny do podjecia tej Pracy Roman Kielce tel 533653895 pieknie dziekuje