€ 9,31 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu sklepu meblowego w Neuss

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuss
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2014 16:46

Pilnie zatrudnimy trzech Polaków do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu w sklepie meblowym. Zatrudnienie w Neuss bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce: Neuss

Zarobki: 9,31 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Start: 27 grudnia 2014

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą zajmowały się sprzątaniem w domu meblowym.
  • Do zadań należeć będzie ustawianie ekspozycji na swoje miejsca, mycie podłóg, wynoszenie śmieci itp.

Oczekiwania:

  • możliwość zabrania ze sobą własnego samochodu na czas trwania umowy
  • dyspozycyjność
  • pracowitość oraz zaangażowanie
  • możliwość pilnego wyjazdu do Niemiec

Oferujemy:

  • zatrudnienie na rok bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • za 150 euro miesięcznie zapewnione jest zamieszkanie
  • dobre warunki płacy
  • pomoc w sprawach urzędowych tak jak np. w zdobyciu zameldowania
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca od poniedziałku do piątku oraz w dwie soboty w miesiącu

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV oraz aktualnym zdjęciem na adres: info@all-pl.de

ID ogłoszenia: 649547e50bbf1256

6 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu sklepu meblowego w Neuss”

  1. angeldeath666 na 3 grudnia 2014 @ 18:52

    Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani państwa oferta pracy, jestesmy gotowi do wyjazd w kazdej chwili, prosimy o kontakt 501195376 email angelikamularczuk@wp.pl z góry dziękujemy. Pozdrawiamy Angelika i Łukasz

  2. krzysiekdm na 3 grudnia 2014 @ 19:57

    witam jestem zainteresowany oferta.889 869 306.pozdrawiam

  3. adamus1970 na 10 grudnia 2014 @ 19:31

    jestem zainteresowany oferta w Polsce pracowałem jako sprzedawca i montażysta mebli moj tel 667450710 lub email adamus1970@op.pl pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowany ww. oferta. Marcin 501 538 939

  5. marcin1222 na 19 stycznia 2015 @ 14:41

    Witam jestem bardzo zainteresowany praca Mam doświadczenie w sprzątaniu. Jestem osobą młodą ambitną.Mogę wyjechać z kraju od zaraz.Proszę o kontakt 605310938.Pozdrawiam Marcin