€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka Salzgitter przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzgitter
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 września 2016 05:25

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich. Zatrudnienie w Salzgitter dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy rozładunku i załadunku

Liczba wakatów: 1

Miejsce zatrudnienia: Salzgitter, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • zadania polegać będą na rozładunku i ponownym załadunku paczek kurierskich na samochody dostawcze
  • jest to praca fizyczna i będzie wykonywana na zmianie wieczornej

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia tego typu pracy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale na pewno będzie dodatkowym atutem
  • możliwość pracy na zmianie wieczornej
  • wysoka sprawność fizyczna i zręczność

Zapewniamy:

  • pracę w godzinach od 17 do 1 w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • uczciwe zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z agencją pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 25357ccd53b1e431

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka Salzgitter przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich”

  1. PaulinaiDaniel na 16 września 2016 @ 18:18

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą.Prosimy o kontakt 782334568 Pozdrawiamy.