€ 2300-2500

Dam pracę w Niemczech bez języka w budownictwie od zaraz przy dociepleniach, malowaniu we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2021 01:11

Bez znajomości języka w budownictwie na terenie Frankfurtu nad Menem możliwa od zaraz do podjęcia praca w Niemczech przy dociepleniach, malowaniu elewacji. Zakwaterowanie zapewnione będzie bezpłatnie.

Długotrwała stabilna praca w Niemczech przez cały rok.
Szukamy pracowników (bez problemów alkoholowych), którzy mają pojęcie o szpachlowaniu, malowaniu, tapetowaniu oraz ocieplaniu budynków i elewacjach.
MALARZ–TAPECIARZ-OCIEPLENIOWIEC

Opis stanowiska:
• przygotowywanie ścian pod malowanie,
• szpachlowanie, szlifowanie, obklejanie, malowanie,
• tapetowanie Malervlies albo Rauhfaser,
• przygotowanie elewacji pod ocieplenie,
• ocieplanie steropianem bądź wełną,
• naciąganie kleju i siatki, listwy, narożniki,
• Tynkowanie, malowanie

Wymagania:
• kwalifikacji zawodowych, minimum 2-3 lat doświadczenia;
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
• prawo jazdy kategori B;
• dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
• plusem jest doświadczenie w pracy w Niemczech

Oferujemy:
• stabilną pracę przez cały rok
• pracę bez polskich pośredników;
• niemiecki Pracodawca – niemiecka umowa
• wszystkie świadczenia socjalne;
• składki emerytalne. Emerytura niemiecka
• niemieckie ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika oraz dla jego rodziny
• bezpłatne zakwaterowanie dla pracujcych; dobre warunki mieszkaniowe
• tygodniowe zaliczki
• dojazdy do pracy autem firmowym lub korzystanie z własnego (odpłatnie);
• dodatek dla kierowcy do 80€.
• płatny urlop + dodatek urlopowy i świąteczny;
• dodatki za nadgodziny i dodatkową pracę
• bezpłatne ubranie robocze;

Jeśli masz pytanie, to wyślij nam SMS podając numer telefonu, na pewno oddzwonimy.
Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń:
+49 152 145 495 74
+48 579 189 504

ID ogłoszenia: 56861b309fb58c0f