€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Bochum od zaraz pakowanie wędlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 01:14

Od zaraz zatrudnimy pracowników w przetwórni mięsnej w Bochum przy pakowaniu wędliny krojonej na linii produkcyjnej. Niemcy praca dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz wędliny

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Miasto: Bochum, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za ręczne układanie plasterków wędliny na tackach, ważenie i umieszczanie w maszynach paczkujących
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • w razie nieprawidłowości pracownik reaguje wyłączeniem taśmy i zatrzymaniem procesu produkcyjnego

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej pracy
  • punktualność, odpowiedzialność, zmotywowanie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • atutem będzie aplikacja od osób mobilnych, mogących przyjechać swoim samochodem

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • niemiecka umowa o pracę wraz z dostępem do świadczeń socjalnych
  • pracę początkowo na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość skorzystania ze stołówki pracowniczej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca przy pakowaniu wędliny, Bochum”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-wedliny-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-bochum/

ID ogłoszenia: 2265794fb828135f

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Bochum od zaraz pakowanie wędlin”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem pracy proszę o kontakt 691635313