€ 1550 netto +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz Dortmund 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 02:21

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w restauracji z Dortmundu z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1550 euro netto miesięcznie

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pomocy kuchennej w restauracji z Dortmundu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pilnowanie porządku na stanowisku, przynoszenie składników, przygotowywanie ich – krojenie, obieranie, mycie, szatkowanie, obsługiwanie oraz konserwacja urządzeń kuchennych, wynoszenie odpadów, praca na zmywaku itp.

Wymagania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • motywacja, sumienność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • duża zaletą będzie wykształcenie gastronomiczne
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • legalne warunki
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • darmowe zamieszkanie oraz bezpłatne wyżywienie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń
  • płatny urlop

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 13361f18c99972ef