€ 1500 netto+zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 03:09

Restauracja z Monachium posiada wakat na stanowisku pomocy kuchennej. Niemcy praca do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Pensja: 1500 euro miesięcznie netto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na kuchni restauracji z Monachium
  • dużo godzin pracy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie składników, obsługiwanie urządzeń kuchennych, wykonywanie prac porządkowych w tym na zmywaku, wycieranie blatów, wynoszenie odpadów
  • wspieranie na bieżąco innych pracowników

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pracowitość, odpowiedzialność, wielozadaniowość
  • samodzielne wychodzenie z inicjatywą
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej
  • dla najlepszych pracowników opcja przedłużenia
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia – wsparcie również przy dopełnianiu spraw formalnych, w bankach, pomoc przy zaaklimatyzowaniu się
  • darmowe zamieszkanie oraz pełne wyżywienie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zgrany zespół

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 44361066ffa5a1cf