€ 10,71 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Hanower produkcja części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 04:51

Aktualna oferta pracy w Niemczech, skierowana do osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru na produkcji części z tworzyw sztucznych na potrzeby branży samochodowej.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Nr ref.: PPTS/HANN/N

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,71 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań mających na celu wspieranie produkcji części z tworzywa sztucznego przygotowywanych na potrzeby branży samochodowej
  • zadania polegają na obróbce oraz przeprowadzaniu kontroli jakości elementów kauczukowych
  • inne nieskomplikowane zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • punktualne przychodzenie na swoją zmianę
  • atutem będą zgłoszenia od kandydatów z własnymi samochodami
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej

Zapewniamy:

  • peny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • druk A1 oraz kartę Ekuz
  • uczciwe wynagrodzenie
  • w przypadku korzystania z firmowego zamieszkania pensja po odciągnięciu kosztów będzie wynosić 1200 do 1500 euro netto na rękę
  • jeżeli pracownik samodzielnie organizuje sobie lokum, wówczas jego wynagrodzenie będzie wynosić od 1400 do 1850 euro na rękę
  • 2-3 zmianowy system pracy
  • +25% za pracę na nadgodziny i na zmianie nocnej, +50% za pracę w niedziele i +100% za święta
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze będzie prowadzone w języku polskim oraz niemieckim

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 47598b601c47c1c

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Hanower produkcja części samochodowych”

  1. Jontek1996 na 13 sierpnia 2017 @ 22:38

    Jestem zainteresowany . Proszę o kontakt