€ 9,61 euro/h + dieta

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka jako operator wózka widłowego Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 01:25

Magazyn z Ingolstadt posiada wakat na stanowisko operatora wózka widłowego. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia na miejscu zamieszkanie.

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miejscowość: Ingolstadt, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,61 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 10 euro netto

Obowiązki:

  • osoba którą zatrudnimy na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługiwanie wózków widłowych bocznych i wysokiego stanu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za współpracę z innymi działami a także rozładunek i załadunek towarów

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w wymiarze ok. 3 do 5 lat na stanowisku operatora wózka widłowego
  • posiadanie dokumentów aktualnie uprawniających do obsługi wózka widłowego
  • niezbędne jest pokazanie swoich umiejętności pierwszego dnia pracy
  • dużą zaletą będzie umiejętność korzystania z magazynowych systemów informatycznych – głównie SAP
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem ręcznym a także czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 5785832283a73332