€ 1350 netto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2018 03:48

Poszukujemy osób bez znajomości języka na stanowisko pomocy kuchennej w 4* hotelu z Berlina. Oferta aktualnej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro netto – do ręki na miesiąc

Zakres zadań:

  • praca na stanowisku pomocy kuchennej w hotelu 4*
  • zatrudnienie przy wsparciu kuchni w codziennych obowiązkach – dbaniu o porządek, zmywaniu, przygotowywaniu składników

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • uczynność, staranność
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu – lub badań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • dobre warunki
  • sprawdzonego pracodawcę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na 12 miesięcy
  • pełny etat
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość kupowania tanich i smacznych dań w stołówce pracowniczej
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a4/08/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 4595b79c2a3d7433

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Berlin”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana państwa oferta pracy. Moja gotowość do pracy to 15.09.2018
    pozdrawiam
    Monika Matyszczak

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, mogę wyjechać nawet przed początkiem września, proszę o kontakt 690908823
    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowana ofertą pracy, jestem dyspozycyjna o 27.08.2018, proszę o kontakt

  4. Witam jestem zainteesowana wraz z koleżanką powyższą ofertą . Proszee o kontakt 791953552 . Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz .

  5. hiddengoddes na 24 sierpnia 2018 @ 12:59

    Jestem zainteresowana powyższą oferta pracy. Mogę wyjechać 3.09.2018r. Proszę o kontakt.

  6. Jarek Kwiatkowski na 25 sierpnia 2018 @ 16:29

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą pracy, moje ostatnie stanowisko pracy – młodszy kucharz, pracuje w gastronomii od 2000 roku, proszę o kontakt mój adres email – j.kwiatkowski33@gmail.com. Pozdrawiam

  7. Pomoc kuchenna z dużym doświadczeniem obecnie Szwarcwald dyspozycyjna od października