€ 3600€ + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech 2018 bez znajomości języka jako tester leków od zaraz München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2018 04:16

Aktualna propozycja zatrudnienia 2018 od zaraz na stanowisku testera leków w okolicach Monachium. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu w 4* pensjonacie.

Stanowisko: tester leków

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: około 3600 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc: 12

Umowa: od zaraz na 6 miesięcy

Obowiązki:

  • pierwszym etapem będzie przejście szczegółowych badań z wywiadem, osoby zakwalifikowane będą przez pół roku umieszczone w 4* pensjonacie pod Monachium
  • do zadań należeć będzie przyjmowanie leków lub preparatu placebo zgodnie z zaleceniami oraz wykonywanie innych czynności zlecanych przez lekarzy – np. ćwiczeń fizycznych zgodnie z możliwościami
  • pracownicy wypełniają ankiety
  • codzienne obowiązki związane z zatrudnieniem będą zajmować nie dłużej niż do 4 godzin, reszta czasu jest wolna
  • prosimy pamiętać ze cały projekt trwa NIEPRZERWANIE 6 miesięcy, nie ma możliwości przerwania badań i powrotu do domu bez konsekwencji finansowych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • konieczność podpisania klauzuli o poufności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pracę na pół roku
  • dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • stałą kontrolę wykwalifikowanej kadry medycznej
  • możliwość korzystania z praktycznie wszystkich atrakcji zapewnianych przez pensjonat – basenu, saun, pokoju gier z bilardem, piłkarzykami, siłowni itp
  • niemiecką umowę na czas określony

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem informacji takich jak – stan zdrowia, wiek, przyjmowane leki, aktywność fizyczna, przebyte choroby, na adres dostępny poniżej:

  • medical@tech-center.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-jako-tester-lekow-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 8655ab80e7e2a75f

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech 2018 bez znajomości języka jako tester leków od zaraz München”

  1. Karola21 na 27 marca 2018 @ 20:52

    Mam46 lat .Nie posiadam żadnych nałogów i na nic nie choruje . Moj nr tel 608248171

  2. cysiulek na 28 marca 2018 @ 10:23

    Dzień dobry mam 54 lata nie choruje , pale papierosy ,nie przyjmuje lekow na stałe żadnych i jestem zainteresoana pracą 577 562 642

  3. jasiu88885 na 29 marca 2018 @ 12:08

    Dzień dobry, mam 52 lata, bez nałogów, zdrowy, wysportowany, nie przyjmuję żadnych leków, jestem zainteresowany pracą od zaraz tel : +48 792 872 335

  4. jasiu88885 na 29 marca 2018 @ 12:11

    Dzień dobry, mam 28 lat, nigdy nie chorowałem, nie biorę żadnych leków, palę, ale mało. Jestem dyspozycyjny w każdej chwili. tel : +48 729 671 329

  5. I don’t smoke cigarettes and i don’t drink alcohol. Ich konne deutsche und englisch sprache an A1, ich bin 28 yahre alt und ich bind gesund. Nicht alles konnt auf deutsch. Mein emeil: jakub.chudy28@o2.pl,.

  6. sztygarka2 na 29 marca 2018 @ 20:31

    Dzien dobry mam 37 lat nie choruje pale nie przyjmoje lekow chyba ze cos przeciw bolowego i jestem zainteresowany wspolpraca z państwem to mój numer kontaktowy 733 796 768