€ 11-13 e brutto/h + dieta

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na budowie malarz-tapeciarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 04:38

Propozycja ciekawego zatrudnienia dla budowlańców bez znajomości języka. Niemcy praca w budownictwie dla malarza – tapeciarza przy wykończeniach obiektów różnego typu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Malarz/Tapeciarz
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Zarobki: stawka godzinowa w wysokości około 11 do 13 euro brutto plus dodatek za każdą przepracowaną godzinę wynoszący 5-6 euro netto

Zakres obowiązków:

  • prace wykończeniowe polegające na przygotowaniu podłoża, malowaniu oraz tapetowaniu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na wyjazd
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarza – tapeciarza

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z warunkami niemieckimi, podpisaną bezpośrednio u pracodawcy – bez pośredników
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bardzo dobre zarobki i ich terminowe wypłacanie zgodnie z umową
  • opcja pobierania zaliczek
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonych klientów
  • ubezpieczenie a także opłacone składki socjalne
  • zatrudnienie również dla 2 osobowych teamów

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na poniższy adres kontaktowy:

  • biuro@polwork.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Malarz-Niemcy

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-rowniez-bez-znajomosci-jezyka-niem-id763354.html

ID ogłoszenia: 223598703204f390