€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie dla komisjonera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nadrenia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2015 00:35

Proponujemy atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera przy zbieraniu zamówień na magazynie. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z Nadrenii północnej.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Nadrenia północna

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać zamówienia z użyciem skanera ręcznego.
  • Zebrany towar pakuje się na paletach.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie dbać o ład na magazynie
  • Praca z użyciem wózka widłowego

Oczekiwania:

  • posiadanie certyfikatu na obsługę wózków widłowych
  • duża odpowiedzialność
  • pracowitość
  • gotowość do pracy zmianowej
  • doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu
  • przykładność

Oferujemy:

  • wysokie stawki
  • pracę na 3 zmiany
  • dodatek w wysokości +20% za pracę na zmianie nocnej
  • dodatki za wydajność
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • rekrutacja@ideal-work.com.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 232555fb74ac65de