€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Drezno od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 05:06

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień na magazynie z elektroniką. Oferta z Drezna od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie z elektroniką tak jak: telefonami, laptopami, konsolami, tabletami.
  • Praca polegać będzie na zbieraniu towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem.
  • Pracownik odpowiada za komisjonowanie, porządek na magazynie i pakowanie oraz odpowiednie zabezpieczanie sprzętu przed transportem.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dynamiczne tempo pracy
  • zaangażowanie, efektywność
  • duże przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu formalności – zdobycie zameldowania i złożenie dokumentów np. o Kindergeld
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pracownik magazynu, Drezno″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 72055d9fbefc3997