€ 9,23 - 11,08/h + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Hesja sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:28

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia dla osób bez znajomości języka na magazynie przy skanowaniu, załadunku i rozładunku paczek. Niemcy praca od zaraz w Hesji dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Hesja, Niemcy
Stawka godzinowa: w dzień 9,23 euro brutto na godzinę a w nocy – od 23.00 11,08 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie firmy logistycznej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się skanowaniem przesyłek, załadunkiem i rozładunek
  • konieczność przykładania odpowiedniej wagi do zabezpieczania i odpowiedniego składowania towaru
  • zadania porządkowe
  • dbanie o powierzone mienie

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do wykonywania zadań zespołowo
  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy tymczasowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • druk A1 oraz kartę EKUZ
  • darmowe zamieszkanie
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia nowego doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • rekrutacja@hrnavigator.com.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-w-niemczech-wymagany-samochod-na-dojazdy-id464188.html

ID ogłoszenia: 94658e40408472a7