€ 1620 Brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 02:58

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie w Erfurcie przy zadaniach związanych ze zbieraniem zamówień. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Dla naszego Klienta szukamy osob na stanowisko :

Pracownik magazynowy;

Opis Stanowiska:
zbieranie zamowien -praca ze skanerem
pakowanie
etykowanie
zbieranie zamowien tez wozkiem jezdniowym

Oferujemy :
wynagrodzenie 8,66 euro za godzine brutto
platne zakwaterowanie
gwarancje godzin umowa o prace jest na czas nieokreslony
praca jest tez mozliwa dla par
bez znajomosci jezyka niemieckiego
opieka koordynatora

Wymagamy:wniosku o niekaralnosc,dyspozycyjnosc ,mile widziane doswiadczenie na magazynie.

Jezeli Panstwo sa zainteresowani prosze o przeslanie swojego cv na: erfurt@primajob.de

ID ogłoszenia: 317582c99c4a7330

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Malgonia
  • Zarejestrowany od: 4 sierpnia 2016

Inne przedmioty dodane przez Malgonia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Malgonia »