€ 8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z częściami samochodowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 maja 2015 02:26

Oferujemy pracę w Niemczech przy zbieraniu i pakowaniu zamówień na magazynie z częściami samochodowymi. Ogłoszenie z Düsseldorfu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Düsseldorf

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto/h

Obowiązki:
Pracownik odpowiada za przygotowanie zamówień – zebranie z półek zgodnie z listą i zapakowanie. Przygotowane zamówienia należy przekazać do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zwinność, zdolności manualne
  • dbanie o estetyczny efekt prac
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • możliwość przenoszenia zamówień/części do 30 kg
  • umiejętność efektywnego zorganizowania sobie czasu pracy
  • otwartość
  • atutem będzie doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwe nadgodziny dla osób chętnych
  • terminowe wypłacanie pensji
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie początkowo na okres próbny, później możliwość przejścia na stałą umowę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej:
zuver@consultant.com z dopiskiem: „Praca na magazynie z częściami samochodowymi, Düsseldorf”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-z-czesciami-auto-moto/

ID ogłoszenia: 4055555e20299d01

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. roman.joasia8289 na 20 maja 2015 @ 23:02

    Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy wyslalem e-maila do Państwa . Mysle ze sprawdze sie w tej pracy gdyz pracowalem na produkcji czesci samochodowych przez 2 lata ale takze produkowalem cale auta na lini jestem kompetentnym ,uczciwy praciwity szybko uczaca sie osoba umiaca pracowac w grupie.Proszę o kontakt +48726778183. Pozdrawiam

  2. tomek7722 na 21 maja 2015 @ 10:09

    Witam. Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Prosimy o kontek pod nr.tel +48 511 088 520. Posiadamy własny samochód.