€ 1900-2500 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD dla par Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:46

Niemcy praca skierowana do par również bez znajomości języka na produkcji przy montażu sprzętu AGD. Ogłoszenie aktualnego zatrudnienia w Dortmundzie dla Polaków z opcją skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1900 – 2500 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż sprzętu AGD – składanie ręczne a także maszynowe kolejnych elementów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • zadania polegające na pakowaniu gotowych produktów

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • duża dokładność
  • zręczność
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • legalną umowę o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • brak opłat za pomoc w procesie rekrutacyjnym i tłumaczenie dokumentów
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opcja skorzystania z zamieszkania zorganizowanego na miejscu w cenie 250 euro od osoby lub 400 euro od pary

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie wiadomości e-mail, zatytułowanych: „Niemcy praca na produkcji AGD – Dortmund, imię i nazwisko” na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-agd-dortmund/

ID ogłoszenia: 2159668ab8482dc

5 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD dla par Dortmund”

  1. Przychodniak na 15 lipca 2017 @ 14:39

    witam szukam żoną pracy w Niemczech na długi okres mój nr tel.574191087

  2. karolina07381 na 17 lipca 2017 @ 16:18

    witam wraz z partnerem poszukujemy stałej pracy w Niemczech i jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem. tel +48 883 731 781

  3. agatta.96 na 19 lipca 2017 @ 21:47

    Witam. Wraz z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem.
    Proszę o kontakt: +48507369477

  4. Jarek666 na 20 lipca 2017 @ 17:38

    Witam. chcieli byśmy podjać sie pracy w panstwa firmie.
    prosze o kontakt: +31 644 815 114

  5. jackov092 na 24 lipca 2017 @ 11:29

    Witam jestem z dziewczyną zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt 732898068