€ 1800-2300 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:43

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Oferta z fabryki w Duisburgu na produkcji przy montażu rowerów typu MTB. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: wysokość będzie uzgadniania pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, zarobki wahają się od 1800 do 2300 euro brutto na miesiąc w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

Obowiązki:

  • jest to praca manualna, polegająca na składaniu części rowerowych
  • konieczne jest dbanie o odpowiednią jakość, pakowanie, obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • większość zadań będzie wykonywanych przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających obowiązki możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • udział w tanim kursie językowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane w wynajętym mieszkaniu za 250 euro miesięcznie, pracownik ma do dyspozycji pokój jednoosobowy oraz dostęp do kuchni i łazienki

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres podany poniżej:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja rowerów, Duisburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 9645a7206d3b499d

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Duisburg”

  1. PracowityPrzemo na 1 lutego 2018 @ 11:46

    Witam jestem zainteresowany pracą. Prosze o kontakt .609 821 408 .Przemek Adamowicz

  2. Mateusz123221 na 1 lutego 2018 @ 17:36

    Witam znajduje się aktualnie w duisburgu pilnie potrzebuje pracy z zakwaterowaniem proszę o odpowiedz nie posiadam cv proszę o kontakt mail lub telefoniczny nr +48 797 289 815

  3. Dobrowolski.d66 na 1 lutego 2018 @ 20:40

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel 601196121

    • Oskar112 na 5 lutego 2018 @ 23:57

      To nie ty prosisz o kontakt tylko piszesz maila jak coś, w mailu zaloczasz cv którego nie piszesz po niemiecku a polsku
      Tam podajesz dane w tym numer telefonu, oczywiście twój komorkowy numer, potem umawia się na spotkanie z agentem pracy w niemczech, mówić ci jak dojechać i organizacyjne rzeczy co wziąć Itk
      Kumasz jelopie ?
      Zdjęcie jakiekolwiek oczywiście twarzy, może być z Dowodu lub selfie bez głupiej miny, samemu. Wyraźne, kilka może być, pamiętaj że to nie sesja zdjęciow, ksero dokumentów i dyplomów, aktu urodzenia innych papierów i zaświadczeń. List motywacyjny krótki i zwięzły. Cv krótkie i bez zbędnych rzeczy które nie majom wpływu na pracę i nie som wymagane, nie pisz ze umiesz Język rosyjski czy Hiszpanski, w Niemczech ci to nie będzie potrzebne., ani że pracujesz obecnie na czarno czy pracowałeś w jakimś biurze Itk
      Rozumiesz o co kaman??
      Dzwoń na 570 093 949 jakby coś chciał wiedzieć, ok?

  4. Karola21 na 7 lutego 2018 @ 19:45

    Chętnie z mężem podejmiemy prace w państwa firmie moj nr 608248171

  5. Dwie osoby chętne z doświadczeniem mój numer telefonu to 503801473