€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji sałatek owocowych i warzywnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 04:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla 10 osób w fabryce. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka na produkcji sałatek owocowo – warzywnych przy przygotowywaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce: Niemcy
Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia
Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • mycie i następnie obieranie owoców i warzyw
  • krojenie produktów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • możliwość przejścia szkolenia za ok. 30 euro w niemieckim sanepidzie
  • gotowość do pracy w okresie świąt Bożego Narodzenia i w Sylwestra
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy i własny samochód będzie mile widziane
  • gotowość do regularnych wyjazdów do pracy za granicę

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnych zasadach
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania a także przejazdu do Niemiec
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 957582d018a6d8f5