€ 8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Lipsk produkcja napoi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 04:40

Aktualnie poszukujemy pracowników na produkcję napojów gazowanych w Lipsku. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji napojów gazowanych

Miejsce zatrudnienia: Lipsk

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

W pierwszych dniach pracy, osoba zatrudniona przechodzi gruntowne przeszkolenie. Pracownik przeprowadzający szkolenia samodzielnie przydziela obowiązki zgodnie z predyspozycjami. Do zadań należeć może między innymi: kontrola jakości produkcji, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie, przenoszenie.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie
  • zdolność do logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, lojalność
  • elastyczność godzinowa

Oferta:

  • zatrudnienie na umowie na czas określony z możliwością przedłużenia
  • niemieckie warunki pracy z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie w kwestiach urzędowych – np. uzyskanie meldunku czy prawa do kindergeld

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjanapojów/08/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8655c758df20849

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Lipsk produkcja napoi”

  1. Hallo,

    Poszukuje pracy dla mojego brata, ktory od
    kilku miesiecy mieszka w Niemczech i jest na moim utrzymaniu poniewaz nie ma pracy. Ja pomagam mu troche w znalezieniu pracy.
    Chciala bym sie tylko dowiedziec czy
    Panstwa oferta jest jeszcze aktualna? Moj
    brat ma 28 lat, jest lojalny i bardzo zaangazowany, niestety nie zna jezyka niemieckiego.
    Jezeli dostal by ta prace, to potrzebne jest mu takze zakwaterowanie.
    Bardzo prosze o odpowiedz.

    Mit freundlichen Grüßen
    Bogusz