€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji części jako operator maszyn, Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 02:02

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech w rejonie Brema jako operator maszyn na produkcji części samochodowych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego!

O naszej firmie
DAKO JOB CENTER – Agencja Pracy Tymczasowej – prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz „DAKO” Barbara Bylicka Sp. K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i dysponujemy dużą liczbą posiadających wysokie kwalifikacje pracowników.

Opis stanowiska
produkcja części,
kontrola jakości z dokumentacją.
Wymagania
gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
chęci do pracy,
kultury osobistej,
Mile widziane
własny samochód (niewymagane).
Nasza oferta
atrakcyjne warunki,
umowę o pracę tymczasową,
gwarantujemy zakwaterowanie,
opiekę polskich koordynatorów,
pracę zarówno dla pań jak i dla mężczyzn,
praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach.”
Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.
Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

ID ogłoszenia: 1615b606d9877fc6

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji części jako operator maszyn, Brema”

  1. Dawid sekscinski na 2 sierpnia 2018 @ 09:50

    Witam . Jestem zainteresowany posiadam samochód przebywam w Niemczech oklice Brema . Proszę się że mną skontaktować 796022172. Pozdrawiam

  2. Aagnieszkka na 10 września 2018 @ 14:13

    Witam z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy 663 034 264 proszę o kontakt

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez dakojobcenter

Ostatnie przedmioty dodane przez dakojobcenter »