€ 12/h +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 03:54

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech również bez znajomości języka. Zatrudnienie w Lipsku przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Bezpłatne zakwaterowanie zostanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca manualna przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami – ważenie, foliowanie, etykietowanie, obsługa taśmy
  • dbanie o porządek i wysoką jakość

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność, zwinność, zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenia pracownicze na miejscu
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • bezpłatne przejazdy z kwatery do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 5655d41cc4ac96df

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Lipsk”

  1. Dzien dobry chce szukac np do pracy

  2. Prosze moj anetko553@o2.pl

  3. Witam, wraz z dwoma koleżankami jesteśmy zainteresowane ofertą. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji. Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz i posiadamy własny samochód. Mój numer 535191783
    Pozdrawiam

  4. Anna Zawada Dorota na 8 sierpnia 2019 @ 22:03

    ps/I/08/19
    Witam.jestem zainteresowana ofertą pracy.Pracę mogę podjąć od zaraz.
    Pozdrawiam

  5. Mareczek88 na 18 sierpnia 2019 @ 17:19

    witam gotowy wraz z bratem do aktualnej roboty mój e-mail to atom88-88@wp.pl pzdr

  6. daria987654321 na 1 października 2019 @ 14:16

    Witam jestem zainteresowana pracą dla dwóch osob. Proszę o kontakt na e-mail daria.kleybor@wp.pl