€ Do uzg.

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wafli od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 01:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu wafli i andrutów. Zatrudnienie w fabryce z Magdeburga od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza / pakowaczki.

Stanowisko: pakowacz wafli i andrutów

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie pakowaniem produktu gotowego oraz przeprowadzaniem kontroli jakości wypiekania
  • zadania przy taśmie produkcyjnej
  • ważne jest dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do wydajnej i bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • dużą zaletą będzie posiadanie znajomości języka niemieckiego
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • system zmianowy
  • zatrudnienie na podstawie rocznej umowy tymczasowej
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • bardzo dobre zarobki i atrakcyjne premie oraz dodatki
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pomoc opiekuna polskojęzycznego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRACOWNIK-PRODUKCJI-produkcja-wafli-i-andrutow-blisko-granicy/72310/

ID ogłoszenia: 14462af31249d221