€ od 7,86 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie żywności Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 23:28

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla pakowacza bez znajomości języka na magazynie w Erfurtu. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu i zbieraniu zamówień w systemie pick by vice.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Erfurt

Wynagrodzenie: od 7,86 euro brutto za godzinę

Termin: praca od 22.02.2015

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na dużym magazynie z artykułami spożywczymi w Erfurcie.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie zebrać towar z użyciem systemu pick by voice a następnie przygotować go do wysyłki.
  • Konieczne jest dokładne zapakowanie i zabezpieczenie produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od 22 lutego
  • gotowość do pozostania w Niemczech i pracowania przez pół roku
  • ostrożność i odpowiedzialność
  • dbanie o efekt wizualny
  • umiejętność realizowania wyznaczonych planów
  • zaangażowanie, niezawodność
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy grupowej

Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju własnej osoby
  • zorganizowany bezpłatny transport do Niemiec
  • zapewnione zamieszkanie płatne ok. 6-6,50 euro za dobę
  • pracownik zatrudniony będzie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się we Wrocławiu.

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie życiorysu w wiadomości mailowej.

adres kontaktowy: kadry@issp.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaniekomisjonowanie-art-spozywczych-id267169.html

ID ogłoszenia: 82254d55648a27c7