€ 1450 euro netto/mc + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 01:23

Pilnie szukamy osoby na stanowisko pomocy kuchennej w restauracji z Hamburga. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech również dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Start: od zaraz
Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • dbanie o odpowiednią jakość składników
  • mycie, krojenie oraz obieranie produktów spożywczych
  • prace porządkowe
  • na życzenie kucharza przygotowywanie nieskomplikowanych dań oraz sosów
  • praca na zmywaku
  • obsługa zmywarki

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do współpracy
  • zaangażowanie i niezawodność
  • szybkość oraz energiczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat u sprawdzonego pracodawcy
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w walucie euro
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • samodzielne stanowisko
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w sprawach formalnych
  • jedno ciepłe danie w trakcie dnia pracy

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą mailową, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pomoc kuchenna, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 3685953b2d9e6909

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz Hamburg”

  1. Semeniuk na 1 lipca 2017 @ 12:36

    Prosze o kontakt 780030699

  2. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:28

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880