€ 2350-2700/mc brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja dań gotowych od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2020 03:59

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2350 do 2700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2020

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce dań kuchni włoskiej do szybkiego odgrzania/przygotowania
  • pracownik będzie zajmował się wspieraniem produkcji – zadania przydzielane są na każdym etapie, od przygotowywania składników przez obsługę maszyn po pakowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność, zaangażowanie, pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę od czerwca 2020
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna i pomoc przy wszelkich sprawach – administracyjnych, kadrowych, organizacyjnych czy urzędowych (w granicach rozsądku)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką na 3 miesiące próbne
  • dla najlepszych opcja przedłużenia okresu zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w mieszkaniach pracowniczych za około 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-dan-gotowych 06/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8005ec11539c3b9e

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja dań gotowych od zaraz Köln”

  1. Maria Felska na 19 maja 2020 @ 20:09

    Witam, ja i mój narzeczony jesteśmy zainteresowani tą ofertą. 729308511

  2. Gosiaaleksa na 20 maja 2020 @ 10:11

    Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą proszę o szczegóły na email gosiaaleksa@gmail.com pozdrawiam .Z poważaniem Małgorzata Łepek

  3. Szymon10 na 21 maja 2020 @ 09:03

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o szczegóły na email balubas123@wp.pl. Lub nr 508245515.

  4. Kopcik22 na 24 maja 2020 @ 10:15

    Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą proszę o szczegóły na email Mariusz52@o2.pl lub zdzwonimy 517-154-679
    Pozdrawiam Piotr Kopcik

  5. Nygus1234 na 27 maja 2020 @ 20:29

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy
    Numer 504826195
    Email bogdan.wojtukiewicz@o2.pl