€ 4000 PLN +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacjach, Frankfurt nad Menem i Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 września 2020 00:12

Od października propozycja pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy inwentaryzacjach na terenie Frankfurtu nad Menem oraz Hamburga.

Praca w Niemczech (Frankfurt nad Menem i Hamburg).

W pracy nie jest wymagany język niemiecki.

Czas trwania projektu 01.10-30.12.20 (z możliwością nawiązania stałej współpracy).

Wymagania:
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność wykonywania prostych obliczeń
-chęć do pracy

Warunki pracy:
Umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami
Bezpłatne zakwaterowanie
Wynagrodzenie 4000 zł brutto za miesiąc.

Obowiązki:
-liczenie towarów za pomocą skanera elektronicznego
-kontrola ujętych stanowisk

ZADZWOŃ:
+491639730149

WYŚLIJ CV

Mail: praca.inwentury@gmail.com

lub wyślij numer kontaktowy do siebie (oddzwonimy)

ID ogłoszenia: 3285f59e953785d1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez inwentaryzacje

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez inwentaryzacje »

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.