€ 1780+zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 03:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Propozycja zatrudnienia 2018 dla pakowaczy bez znajomości języka w fabryce ze Stuttgartu.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych polegających na kontroli jakości i pakowaniu bakalii

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność
  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane będzie doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na stałe
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na cały okres zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość kupowania tanich obiadów w kantynie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów, zakładaniu konta w banku itp.

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od sierpnia 2018, Stuttgart”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-bakalii-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 9705b746e182f367

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Stuttgart”

  1. Natalia baran na 16 sierpnia 2018 @ 15:48

    My z chlopakiem jestesmy zainteresowani 729609511-663441627

  2. Angelina96 na 20 sierpnia 2018 @ 19:43

    Witam, jestem zainteresowana ofertą. Swoje zgłoszenie wysyłam na podany adres. Proszę o kontakt na email: angelinazbozien@gmail.com lub telefoniczny 886618693

  3. Bartek1111 na 1 września 2018 @ 11:29

    Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt +48 666 625 575