€ 9,88/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Gotha 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 maja 2020 04:42

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Gotha przy pakowaniu słodyczy. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – pakowacz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,88 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Lipsk, Jessen – Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa paca w firmie z branży logistycznej przy pakowaniu słodyczy

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek niekonieczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie a także przejazdy do pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • za pracę zmianową dodatek +25%
  • w ciągu roku dwie premie na urlop i święta
  • opcja podjęcia stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • 506 350 100, 786 963 736

Zgłoszenia można przesyłać również poprzez źródło. Oferta ważna do 26-go maja.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-rekrutacja-prowadzona-online-niemcy-gotha-lipsk-jessen,oferta,7443659

ID ogłoszenia: 4125ecaeb3954382