€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu sklepu i baru w Tübingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tübingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2015 02:26

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków – sprzątaczek lub sprzątaczy. Zatrudnienie bez języka przy sprzątaniu sklepu i baru (zaplecza) w miejscowości Tübingen od zaraz.

Oferujemy prace sprzątaczki/sprzątacza w sklepie mięsnym. Sklep jest połączony z małym barem

Obowiązki:
-sprzątanie sklepu i zaplecza.

Wymagania:
-Zaangażowanie i motywacja do pracy.
-Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.
-Posiadanie wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy w Niemczech ( zameldowanie, ubezpieczenie zdrowotne, Sozialversicherungsausweis, Steuer Identifikationsnummer).

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
-Stałą pracę z pełnym pakietem socjalnym

Czas pracy:
od poniedziałku do soboty od godz 16 do 21
(pracodawca zgadza się aby pracownik pracował też gdzie indziej jako miniJob około 450euro dodatkowo).

Wynagrodzenie:
8.50-9.00 Euro za godzinę

Położenie:
sklep znajduję się w na terenie hipermarketu Real
Alte Landstr. 45,
72072 Tübingen, Weilheim,
Baden-Württemberg, Deutschland

Dodatkowe:
Jeśli ktoś chce pracować i chodzić na intensywny kurs Niemieckiego ta praca jest idealna.
Współpracownicy są miłymi życzliwymi osobami chętnymi do pomocy kiedy pojawi się problem.
auto nie jest wymagane dobry dojazd komunikacją miejską.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub Mailowy.

E-mail Joanna.dukat@op.pl
Telefon – +4915739687286

Pozdrawiam Joanna Dukat

ID ogłoszenia: 95255cc8d47a26aa

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: joanna.
  • Zarejestrowany od: 13 sierpnia 2015

Inne przedmioty dodane przez joanna.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez joanna. »