€ 8,84 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech 2017 bez znajomości języka sortowanie owoców-warzyw Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 00:27

Propozycja zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu warzyw i owoców. Oferta tymczasowej pracy w Niemczech (Worms) do podjęcia od maja 2017.

Stanowisko: Sortowacz
Rozpoczęcie: od 9 maja 2017
Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Worms, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie sortowanie a także pakowanie warzyw oraz owoców
  • do zadań należy również etykietowanie opakowań
  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa
  • posiadanie doświadczenia jako pracownik sortowni
  • zaświadczenie lekarskie o możliwości podjęcia pracy w tym charakterze
  • konieczność posiadania zaświadczenia o ubezpieczeniu społecznym na minimum 30 dni od wyjazdu

Zapewniamy:

  • pracę do końca czerwca
  • raz w miesiącu wypłata należności przelewem na konto
  • pracę 6 dni na 7 po 8-9 godzin dziennie
  • dwuzmianowy system pracy, od 6 do 14 i od 14 do 22
  • po 6 godzinach pracownik ma 45-60 minutową przerwę niepłatną
  • średnio do przepracowania jest 50 godzin w tygodniu
  • konieczność samodzielnej weryfikacji godzin pracy z brygadzistą
  • zapewnione zamieszkanie w 3 osobowych kontenerach za 6,70 euro/doba
  • możliwość wykupienia posiłku w południe za 5 euro
  • dokument A1 oraz kartę EKUZ
  • raz w tygodniu pranie odzieży do pracy w cenie 5 euro

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • niemcy@bispol.com

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sortownia-3-2/

ID ogłoszenia: 363590a34a32a15f