€ 9 euro/h + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka w pralni przemysłowej dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 05:10

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych w pralni przemysłowej. Zatrudnienie jako pomocnik dla Polaków z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik pralni przemysłowej

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: 9 euro na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • paca w pralni przemysłowej przy sortowaniu rzeczy, wstawianiu maszyn piorących, dbaniu o porządek w części magazynowej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za prasowanie i składanie prania
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość, rzetelność, zorganizowane
  • uczciwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zręczność
  • spryt
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na dłużej

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracodawca zapewnia pracę z uwzględnieniem karty EKUZ oraz drukiem A1
  • wysoka stawka godzinowa
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3875754deb862a1d

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka w pralni przemysłowej dla Polaków”

  1. witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą
    kontakt tel 737457498
    Ina, Lukasz

  2. milenacendrowicz na 9 czerwca 2016 @ 07:07

    witam jestem zainteresowana praca od zaraz mieszkam w berlinie i mam małe doswiadczenie z praca w pralni prosze o pilny kontakt milena cendrowicz +4915211384426/