€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla budowlańców przy budowie dróg i autostrad Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 października 2016 01:27

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku pracownika budowlanego przy budowie dróg i autostrad. Ogłoszenie pochodzi z miasta Fulda i jest skierowane do osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do budowy dróg
Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na stanowisku pracownika do budowy dróg będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie prac ziemnych, związanych z tworzeniem tras dla kabli oraz rur, wykonywaniem prac melioracyjnych oraz wykonywaniem stabilizacji nasypów

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie
  • umiejętność wykonywania prac melioracyjnych i ziemnych
  • zdolność czytania rysunku technicznego oraz planów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w niemieckiej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalną umowę niemiecką podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie zarobki z możliwością otrzymywania premii
  • bardzo dobre warunki zamieszkania
  • odprowadzanie składek
  • pracę na dłużej
  • opieka polskojęzycznych konsultantów

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem. Wiadomość e-mail należy kierować na adres:

  • zeitmann.3144330@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-budowy-drog-niemcy-id414994.html

ID ogłoszenia: 88957f1078c7262c