€ od 13€/godz brutto

Dam pracę w Niemczech dla elektromonterów, ekip – Berlin, Drezno, Ludwigshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin, Drezno, Ludwigshafen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: zatrudnienie na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2021 00:28

M.in. na terenie Berlina, Drezna, Ludwigshafen propozycja pracy w Niemczech dla elektromonterów lub ekip elektryków. Zatrudnienie z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

PSG
Partnerstwo Skuteczność Gwarancja zadowolenia
Wieloletnie doświadczenie stabilnego zespołu z ogromną wiedzą fachową, wyróżniają nas
i gwarantują najwyższy poziom profesjonalizmu i optymalną niezawodność. Z przyjemnością wesprzemy Cię w rozwoju zawodowym. Chcemy z Tobą współpracować w dłuższej perspektywie. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że jedynie poprzez zaufanie, kompetencje i rzetelność możemy realizować nasz pomysł na usługi agencji pracy
i doradztwa personalnego.
Nasi pracownicy są naszym najwyższym priorytetem.
Uczciwe traktowanie i wypłata wynagrodzenia zgodnie z układem taryfowym (BZA / BAP) są dla nas oczywistością.

Czekamy na Ciebie!
PSG GmbH

Aktualnie dla wzmocnienia naszego młodego, dynamicznego zespołu poszukujemy do zatrudnienia w okolicy Drezna, Berlina, Schwarzheide, Wuppertal, Ludwigshafen zaufanych pracowników, chcących długoterminowo pracować w Niemczech na stanowiska:
ELEKTRYK, ELEKTROMONTER (zatrudnimy również brygady)
Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego!

Zadania:
•Modernizacja infrastruktury kablowej
•Układanie linii kablowych
•Prace połączeniowe dla kabli zasilających i sterujących
•Montaż szaf sterowniczych i rozdzielczych
•Instalacja systemów elektrycznych, ich konserwacja, naprawa i utrzymanie
•Montaż elementów elektrotechnicznych

Profil kandydatów:
•Ukończona szkoła (minimum zasadnicza) w zawodzie elektryk, elektromonter, elektrotechnik i podobne
•Preferowane doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej
•Praca na podstawie schematu instalacji
•Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i elastyczność
•Niezależny i sumienny sposób pracy

Warunki oferty pracy:
•Umowa o pracę na warunkach niemieckich, na czas nieokreślony od początku zatrudnienia, pełne ubezpieczenie i wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom niemieckim
•Pełny wymiar godzin (40 i więcej tygodniowo)
•Samochód firmowy na dojazdy do pracy
•Wszystkie należne dodatki za nadgodziny, pracę w nocy, w niedzielę i w dni świąteczne (gdyby takie wystąpiły)
•Dopłata do dojazdów do pracy/diety
•Darmowe zakwaterowanie (pokoje jedno-, dwuosobowe)
Sprawdź nas!

ID ogłoszenia: 8260b0d2f44cac6

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PSG GmbH
  • Zarejestrowany od: 29 stycznia 2021

Inne przedmioty dodane przez PSG GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PSG GmbH »

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.