€ 1500-1700€ brutto

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B – Kuriera w Gifhorn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gifhorn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2015 02:39

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kierowcy kat. B na stanowisko kuriera w  miejscowości Gifhorn. Zatrudnienie przy rozwożeniu i przygotowaniu przesyłek do transportu.

Kurier – praca na terenie Niemiec

Obowiązki:

– przygotowanie przesyłek do załadunku

– rozwożenie i odbiór przesyłek na stałym terenie

– obsługa skanera

Wymagania:

– umiejętność odnalezienia się w terenie

– obowiązkowość

– wysoka kultura osobista

– znajomość j. niemieckiego – stopień komunikatywny

– mile widziane doświadczenie w branży kurierskiej

Oferta:

– umowa o prace po okresie próbnym na niemieckich warunkach

– nocleg: w mieszkaniu /platnosc 150€/

– praca od poniedziałku do piątku

ID ogłoszenia: 42555afa07bc4ef4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: arbeit.de
  • Zarejestrowany od: 22 lipca 2015

Inne przedmioty dodane przez arbeit.de

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez arbeit.de »