€ 1650 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 00:54

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla urzędu miasta Drezna na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz przy przewozie osób niepełnosprawnych i starszych.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie plus dodatek w wysokości 7 euro za każdy wykonany kurs

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w urzędzie miasta jako kierowca kat.B do przewozu osób starszych oraz niepełnosprawnych
  • pracownik będzie pomagał takim osobom wejść do samochodu, przewozi je w podane wcześniej miejsce
  • praca na podstawie grafiku

Oczekiwania:

  • aktualny dokument poświadczający niekaralność
  • konieczność odbycia kursu pierwszej pomocy przed podjęciem pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie
  • empatia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • system motywacyjny – dodatki
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • bardzo dobre zatrudnienie – na podstawie niemieckiej umowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • telefon służbowy z GPS
  • samochód typu VAN lub BUS o DMC 3.5T, odpowiedni do przewozu osób niepełnosprawnych

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Kierowca kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych” prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-drezno-od-zaraz-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-niepelnosprawnych/

ID ogłoszenia: 67157952b9bbb7c2