€ 11,25/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz w UBER Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 05:56
  • Wygasa: 4 dni, 14 godzin

Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla kierowców kat.B na zlecenie Ubera. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2018 dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako kierowca kat.B na zlecenie Ubera – za pośrednictwem aplikacji
  • obowiązkiem będzie przewóz osób
  • przejazdy realizowane są bezgotówkowo

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • rzetelne podchodzenie do obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • świetna orientacja w terenie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • prawo jazdy od przynajmniej 2 lat
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • samochód służbowy oraz kartę paliwową
  • telefon komórkowy do dyspozycji wyłącznie w sprawach firmowych
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników rzetelnie wywiązujących się z obowiązków stałe zatrudnienie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Berlin 10/2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 195bc7a60ba748e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.