€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu gazet Paderborn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Paderborn
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 października 2014 00:26

Firma z Paderborn poszukuje kandydata na stanowisko kierowca kat.B. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy rozwożeniu gazet i czasopism z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Paderborn

Zarobki: do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za rozdzielenie prasy codziennej, pakowanie jej i załadunek na samochód.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwożenie prasy do sklepów, piekarni, kiosków itp.
  • Do zadań należeć będzie również przywożenie zwrotów na magazyn.
  • Codzienna trasa do pokonania to 170 km, zaś liczba klientów do których trzeba dotrzeć to 60.

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa
  • sprawność, szybkość
  • możliwość pracy w godzinach nocnych
  • znajomość języka wymagana jest w stopniu podstawowym
  • konieczne jest posiadanie swojego samochodu, prawa jazdy, telefonu
  • każdy kandydat samodzielnie musi zorganizować sobie miejsce zakwaterowania
  • osoby poważne, umiejące sobie radzić
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w godzinach nocnych od 23 do ok 6 – im sprawniej będzie szła praca tym szybciej będzie można iść do domu
  • zadania wykonywane będą przez 6 dni w tygodniu

Aplikacja:
Zgłoszenia jak i informacje na temat pracy można uzyskać kontaktując się z ogłoszeniodawca poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 501543e366fed8e5